Nejčastěji kladené otázky

Nabízíme vám flexibilitu při přidávání majetku do našeho systému Správce majetku. Ať už preferujete hromadný import z Excelu, nebo ruční přidávání jednotlivých položek přes naši webovou či mobilní aplikaci, máme pro vás ideální řešení.

Jistě, náš Správce majetku je vybaven inovativním nástrojem pro online inventarizaci. Tento nástroj vám umožní snadno a efektivně provádět inventarizaci místností, které spravujete, prostřednictvím skenování QR kódů na jednotlivých položkách přímo z naší aplikace.

Ano, jsme schopni efektivně přemigrovat vaše stávající data, ať už jsou v digitální nebo papírové formě, do našeho systému. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na email info@larvasystems.cz nebo telefon +420 777 160 826.

Ano, náš program je designován tak, aby byl vhodný pro evidenci jakéhokoliv typu majetku, včetně drobného i dlouhodobého. Naše uživatelsky přívětivé filtry usnadňují správu a sledování vašeho majetku.

V našem Správci majetku můžete evidovat majetek v různých měnách, včetně Českých korun, Eur a dolarů. Pokud potřebujete přidat jinou měnu, jsme schopni ji pro vás do systému implementovat.

Ne, s naší aplikací a chytrým telefonem můžete provádět inventarizaci bez potřeby externí čtečky. Pokud byste však měli zájem o zrychlení procesu inventarizace pomocí externí čtečky, máme pro vás připravený podrobný návod zde.