Blog - Revize a opravy majetku bez starostí

Jsou pro vás pravidelné revize majetku peklo? S aplikací Správce majetku již nebudou!

Stává se vám, že zapomenete na revize např. kávovaru v kanceláři? V aplikaci Správce majetku jsme to vyřešili, díky připomíná revizí, které si na majetku můžete nastavit a následně vám přijde notifikace email a přímo v aplikaci, že se blíží doba další kontroly majetku.

Nebudete si již muset pamatovat, kdy je co potřeba zrevidovat, vše si můžete evidovat na jednom místě. Zároveň si můžete pro jeden majetek nastavit více různých revizí.

Proč se vůbec musí revize majetku provádět?

Vychází to z nařízení o BOZP (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci) nařízení viz písm. a), odst. (4), § 3, nařízení vlády č. 101/2005 Sb.

Jsou opravy majetku ve vaší organizaci problém?

Občas se něco rozbije a je potřeba, aby se majetek opravil. Často se může stát, že čekáte než se majetek opraví a nakonec zjistíte, že opravu ještě nikdo nezačal řešit. V aplikaci Správce majetku máte přehled o žádostech o opravu, zároveň pokud někdo o opravu požádá příjde všem správcům dané místnosti, ve které je majetek umístěn notifikace emailem a v aplikaci.

Jak fungují žádosti o opravu ve Správci majetku?

Pojďme si to vysvětlit na příkladu.: Ve vaší organizaci máte rozdělené kanceláře pro každého pracovníka. Paní Hana, zjistila, že jí přestala fungovat rychlovarná konvice, naskenovala tedy QR kód, který je na štítku na konvici. V kartě majetku následně požádala o opravu.

Notifikace o nové žádosti přišla na všechny správce majetku, kteří jsou přiřazení v její kanceláři. V tomto případě na paní Janu, která pracuje v účtárně jako Správce majetku a na pana Ondřeje, který pracuje jako Správce budovy a zajišťuje opravy a revize majetku.

Pan Ondřej si následně vyzvedl rozbitou konvici u paní Hany a odeslal jí na záruční opravu. Poté co se konvice vrátila, odklikl v aplikaci, že je majetek opraven a odnesl jí zpět paní Haně do kanceláře.

Na kartě majetku u této rychlovarné konvice je nyní vidět záznam o historické opravě. Proces opravy je takto dokončen.

Zajímá vás více o revizích a opravách majetku v aplikaci Správci majetku?

Podívejte se do naší dokumentace nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.